Munkatársak - pedagógusok


Összesen 47 találat.

Asztalos Sándorné

Pedagógus

tanító - orosz szakkollégium

Osztályfőnök 4.a

Balassa-Kristo Edina

Pedagógus

rajz-testnevelés szak

sportedző

Bánfi Zoltán

Pedagógus

tanító

magyar nyelv és irodalom műveltségi terület

DÖK vezető pedagógus

Bányai Csabáné

Pedagógus

magyar - történelem szak

Béres-Berényi Dorottya

Pedagógus

angol - magyar nyelv- és beszédfejlesztő szak

Cseszkóné Locskai Éva

Pedagógus

tanító - könyvtáros szakkollégium

fejlesztő szakpedagógus

Csillag Éva Marianna

Pedagógus

angol-francia nyelv és irodalom szak

Osztályfőnök 7.b

Csizmadia-Vidács Nóra

Pedagógus

olasz nyelv és irodalom szakos tanár és tanító

Tartós távollét

Csorba László

Pedagógus

fizika-technika szak

Czeróczki Claudia

Pedagógus

magyar nyelv és irodalom szakos tanár és tanító

Tartós távollét

Dr. Hajdú Imre

Pedagógus

matematika - technika szak

Dr. Molnárné Megyeri Anikó

Pedagógus

magyar - angol nyelv szak

humán munkaközösségvezető

Osztályfőnök 8.b

Erdős-Gojdár Anna

Pedagógus

tanító- magyar nyelv és irodalom

szakkollégium

Tartós távollét

Ferenczi Emese

Pedagógus

tanító

Fodor Adél

Pedagógus

tanító - környezetismeret szakkollégium

fejlesztõ szakpedagógus szakvizsga

Osztályfőnök 2.a

Gajdán Béláné

Pedagógus

tanító - könyvtár szakkollégium

Galamb Ágnes

Pedagógus

Tanító - ember és társadalom műveltségi terület

Osztályfőnök 3.b

Garai-Szabóné Póth Edit

Pedagógus

matematika - fizika - kémia szak

Reál munkaközösségvezető

Osztályfőnök 5.b

Gémes Dóra

Pedagógus

tanító - ember és társadalom ismeret szakkollégium

erkölcstan, etika szakos tanár

innovációs és tehetséggondozó munkaközösségvezető

Osztályfőnök 2.b

Gergely Szilvia

Pedagógus

testnevelő tanár-tanító

úszásoktató

Osztályfőnök 6.a

Héjjáné Hódi Ilona

Pedagógus

tanító

Osztályfőnök 4.b

Horváth Sándor

Pedagógus

tanító - magyar nyelv és irodalom, matematika műveltségi terület

Horváth Tímea

Pedagógus

tanító - magyar nyelv és irodalom szakkollégium

nyelv- és beszédfejlesztő tanár

Alsós munkaközösségvezető

Osztályfőnök 3.c

Juhász-Kissné Zombori Anita

Pedagógus

tanító - rajz mûveltségi terület

nyelv- és beszédfejlesztő tanár

andragógus tanár

IPR munkaközösségvezető

Kácsor Katalin

Pedagógus

magyar-történelem szak

Osztályfőnök 7.a

Katonáné Hajnal Anita

Pedagógus

tanító - természetismeret szakkollégium
egészségfejlesztő mentálhigiénikus

Osztályfőnök 3.a

Kõhegyi Ferenc

Pedagógus

testnevelés - technika szak

úszás sportedző

Osztályfőnök 6.c

Kóródiné Janicsek Éva

Pedagógus

tanító - magyar nyelv és irodalom szakkollégium

fejlesztõpedagógus

Osztályfőnök 1.b

Kovács Emese Réka

Pedagógus

rajz-történelem szak

Kovács Imre

Pedagógus

testnevelés - rekreáció szak

úszás sportedző

Osztályfőnök 5.a

László-Molnár Angelika

Pedagógus

magyar - történelem szak

Osztályfőnök 7.c

Lénárt Dóra

Pedagógus

tanító

Osztályfőnök 1.a

Lukács Enikő

Pedagógus

nemzetiségi (német) tanító

Miskolczi Csilla

Pedagógus

tanító - testnevelés szakkollégium

fejlesztőpedagógus

Mucsi-Magyar Nóra

Pedagógus

tanító

angol nyelv műveltségi terület

Tartós  távollét

Nagyné Hegedűs Edina

Pedagógus

Tanító

természetismeret műveltségterület

Pósáné Pap Renáta

Pedagógus

tanító

természetismeret műveltségi terület

Révész Natália

Pedagógus

tanító

testnevelés műveltségi terület

Rocsik Dániel

Pedagógus

tanító

testnevelés műveltségi terület

testnevelés szak

osztályfőnöki munkaközösségvezető

Rocsik Zsófia

Pedagógus

tanító

matematika műveltség terület

Szabó Éva

Pedagógus

magyar - ének-zene szak

egészségfejlesztő mentálhigiénikus

Szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen - gyakorlatvezető mentortanár

Mediátor

Osztályfőnök 8.a

Szalay Balázs

Pedagógus

matematika - informatika szak

Szilágyi Erika

Pedagógus

magyar - német szak

Osztályfőnök 6.b

Szõke Istvánné

Pedagógus

magyar szak

könyvtár

Varga Karolina

Pedagógus

tanító - természetismeret műveltségi terület

pedgagóiai értékelés és kutatótanári szakvizsga

Tartós távollét

Varga-Bárány Marianne

Pedagógus

biológia - földrajz szak

Vicsainé Kabók Ibolya

Pedagógus

magyar - német szak

drámapedagógia